‘Sasa’ del me vajzat, publikon fotografinë më të bukur bashkë

16:20 | 21 Dhjetor 2018

Adriana Matoshi është një ndër aktoret më të pëlqyera të momentit.

Edhe pse ajo ka një kohë të gjatë që është shumë aktive me seriale e filma të ndryshëm kosovarë, roli që e bëri shumë të njohur për publikun është ai i ‘Sasës’ në serialin O Sa Mirë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse duket se është në moshë të re, ajo ka katër fëmijë të rritur.

E sot Adriana ka dalë së bashku me dy vajzat e saj, dhe kanë publikuar fotografinë më të bukur bashkë./ORAinfo/

Komento: