‘Sasa’ i paska ngjarë komplet nënës së saj, publikoi këtë foto interesante sot

17:15 | 05 Maj 2019

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentin.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bëne dhe më të komentuar, përcjell ORAinfo.

Sasa është e përfolur shumëpër jetë private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën uron nënën e saj dhe na bën të kuptojmë që Sasa i ka ngjarë shumë asaj./ORAinfo/

Komento: