“Sasa” paraqitet pa pikë grimi, iu befason me pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Sasa” paraqitet pa pikë grimi, iu befason me pamjen e saj

14:17 | 08 Prill 2019

Adriana Matoshi, është aktorja që ka fituar shumë çmime të mëdha.

Është një prej aktoreve më të dashura në vend dhe poashtu komentohet për dukjen e saj.

Aktorja e njohur, Adriana Matoshi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e tij në ‘Instagram’ në të cilën erdhi në një veshje sportive dhe pa pikë grimi, shkruan Indeksonline.

Adriana e cila e fitoj simpatinë e publikut me rolin e ‘Sasa’ çdo herë kujdeset të vijë me fotografi të veçanta dhe edhe këtë herë nuk ishte më ndryshe.

Kujtojmë që Adriana vazhdon të jetë aktive në serialin vendor ‘O Sa Mirë.

Komento: