Savashi harron Jaseminin, na prezanton me gruan e tij bukuroshe

11:28 | 24 Dhjetor 2018

Adhuruesit e serialve turke, gjatë do ta mbajnë mend Savashin, që luajti personazhin kryesor te telenovela, Dashuri dhe Ndëshkim.

Ai me bukurin dhe talentin e tij, arriti që për një kohë të shkurtë të marrë zemrën e shumë fansave, përcjell ORAinfo.


Aktori turk, Murat Yıldırım ka bërë shumë ndryshime në jetën personale të tij. Ai është martuar me bukuroshen , Iman Elbani Yildirim.

Çifti në fjalë janë martuar dhe ceremoninë e tyre e kanë mbajtur larg publikut . Por,Savashi nuk ngurron të postoj foto me gruan e tij e cila është një bukuroshe e vërtetë…/ORAinfo/

Komento: