Seldi prezanton nënën, kaq shumë ngjajnë

13:19 | 21 Dhjetor 2018

Seldi Qalliu është këngëtari nga Shqipëria e që u bë i njohur për publikun për një kohë shumë të shkurtër dhe që atëherë ai vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerit.

Ajo që e bëri Seldin shumë të diskutuar në media ishte lidhja dhe fejesa e tij me këngëtaren, Mimoza Shkodra e më vonë edhe ndarja e tyre u bë po aq e përfolur nga publiku e mediat, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktiv në rrjete sociale, rrallëherë e kemi parë të postojë fotografi të familjarëve të tij.

Por sot, ai ka vendosur ta shpërndajë një video të nënës së tij, por ajo çka na e tërheq vëmendjen është ngjajshmëria që kanë ata të dy./ORAinfo/

Komento: