Sellma e ‘transformon’ Gentën, nuk do ta njihni me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sellma e ‘transformon’ Gentën, nuk do ta njihni me këtë pamje

00:04 | 24 Dhjetor 2018

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të sjellë këngë që pëlqehen mjaftë shumë nga publiku, shkruan ORAinfo.

Genta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shihet se është rregulluar tek grimerja e njohur, Sellma.

Si gjithmonë, Genta po duket tejet bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: