Sellma me duart e ‘arta’ e ‘transformon’ Tunën, nuk do ta njihni me këtë pamje

14:29 | 24 Dhjetor 2018

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: