Shënimi i parë në ndeshjen Liverpool – Chelsea, nuk duhet humbur ky super-gol – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shënimi i parë në ndeshjen Liverpool – Chelsea, nuk duhet humbur ky super-gol

21:44 | 14 Gusht 2019

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Liverpoolit dhe Chelseas.

Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit në Superkupën e Evropës.

Chelsea është në avantazh ndaj Liverpoolit në duelin e Superkupës së Evropës.

“Blues” kanë realizuar nëpërmjet Olivier Giroud në minutën e 36-të të duelit në Stamboll.

Edhe pse “Reds” janë konsideruar si favorit për ballafaqimin, është skuadra e Frank Lampard ajo që ka kaluar e para në epërsi.

Komento: