Shënohet goli i dytë në ndeshjen Angli – Kosovë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shënohet goli i dytë në ndeshjen Angli – Kosovë

21:03 | 10 Shtator 2019

Po vazhdon ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë.

Anglia e ka barazuar rezultatin kundër Kosovës, në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020, që po zhvillohet momentalisht në Southampton.

Raheem Sterling shënoi në minutën e 8-të.

Rezultati vazhdon të mbetët 1 me 1.

Komento: