Shkumbin Ismajli prezantin gruan dhe dy fëmijët e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkumbin Ismajli prezantin gruan dhe dy fëmijët e tij

14:32 | 01 Janar 2019

Shkumbim Ismajli është një nga këngëtarët më të njohur kosovar.

Ai shquhet me zërin edhe këngët e tij.

Shkumbin Ismaili është shumë aktiv në rrjetet sociale, i cili ndan gjithçka nga jeta e tij e përditshme për ndjekësit e tij.

Për dallim nga këngëtarët e tjërë, ai festën e Vitit të ri e festoi së bashku me familjen e tij, me ç’rast publikoi edhe një fotografi të tyre.

Si rrallë herë, ai mbrëmjene kaluar na njoftoi me gruan dhe dy djemtë e tij, shkruan Kosovarja.

Këngëtari, Shkumbin Ismaili, njihet për hitet e tij të shumta, i cili i ka sjellë skenës muzikore.

Komento: