Shkurta na prezanton me mbesën, nuk do t’iu besoni syve sa shumë ngjajnë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurta na prezanton me mbesën, nuk do t’iu besoni syve sa shumë ngjajnë

18:04 | 06 Shkurt 2019

Shkurte Gashi është një ndër këngëtaret që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Vokali i saj ishte ai që e bëri të pëlqyer shumë në publik dhe me të ka arritur të jetë një ndër këngëtaret më të ftuara të performojë në mbrëmje festive, përcjell ORAinfo.

Shkurta karakterizohet edhe me pamjen e saj shumë tërheqëse dhe veshjen plot stil.

Duket se edhe vajza e motrës së saj ka shkuar rrugën e tezës, sepse në pamje ngjajnë si dy pika uji./ORAinfo/

Komento: