Shkurte Fejza ndryshon stilin, vesh fustan të gjatë e ngushtë

17:22 | 21 Dhjetor 2018

Shkurte Fejza është ndër këngëtaret më të njohur të muzikës popullore dhe një nga më të pëlqyerat e këtij zhanrri.

Ajo u bë e pëlqyera e publikut që nga dalja e saj e parë dhe këngët e saj dëgjohen dhe këndohen edhe sot me nostalgji të madhe, shkruan ORAinfo.

Shkurta është vazhdimisht aktive edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

E sot ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet me një fustan të bardhë, të gjatë e të ngushtë e që na e jep imazhin e një Shkurte më ndryshe./ORAinfo/

Komento: