Shkurte Fejza vishet thjeshtë kur del në qytet! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurte Fejza vishet thjeshtë kur del në qytet!

15:16 | 16 Qershor 2021

Këngëtarja e madhe e skenës sonë muzikore, Shkurte Fejza, është nga ata emra që i reziston fuqishëm kohës.

Publiku gjithmonë e ka dashur, e shumë dashuri i ofron edhe sot e kësaj dite, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja e muzikës popullore krahas muzikës, është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur goxha sportive.

Me xhinëse dhe një maicë të zezë, Shkurta befason në paraqitjen e fundit.

Edhe pse nuk është rregulluar fare, Shkurta po duket një zonjë e rëndë. /ORAinfo/

Komento: