Shkurtja dhe Learta dalin në shëtitje, aq të bukura ka kohë që nuk i keni parë

21:09 | 16 Dhjetor 2018

Shkurte Gashi, padyshim është njëra nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Ajo cilësohet si këngëtare e muzikës live, përcjell ORAinfo.

E duke qenë se është pjesë e skenës muzikore që një kohë të gjatë, ajo sigurisht që ka krijuar miqësi të shumtë me figura tjera publike.

E një muhabet të mirë, Shkurta duket se e ka edhe me rejën e Shyrejtës, Leartën. Madje ato kanë udhëtuar bashkë në një vend evropian.

Një bionde dhe një zeshkane janë bërë bashkë, sa të bukura duken që të dyja./ORAinfo/

Komento: