Shokon Milan, gjen zëvendësuesin e Donnarummas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shokon Milan, gjen zëvendësuesin e Donnarummas

23:01 | 21 Shtator 2019

Sipas asaj që është raportuar nga Sportime, Manchester United po përgatitet të transferojë për portierin e Benfica, Odysseas Vlachodimos.

Portieri në fjalë është gjithashtu një objektiv i AC Milan, ku kuqezinjtë shikojnë një transferim për portierin nëse do të humbasin Gianluigi Donnarumma në të ardhmen e afërt, përcjell ORAinfo.

Sidoqoftë, po duket gjithnjë e më shumë e mundshme që klubi do të përpiqet të lidhë yllin e tyre me një marrëveshje të re dhe për këtë arsye duke e lënë Unitedin me një goditje të lirë në Vlachodimos./ORAinfo/

Komento: