Shoqja e ngushtë e tyre ka ditëlindjen, Elita e Kaltrina i bëjnë këtë befasi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shoqja e ngushtë e tyre ka ditëlindjen, Elita e Kaltrina i bëjnë këtë befasi

11:28 | 14 Prill 2019

Elita Rudi dhe Kaltrina Mikushnica janë dy moderatoret më të njohura në vend.

Të dyja tashmë janë bërë nëna dhe aktualisht po merren vetëm me fëmijët e tyre, shkruan ORAinfo.

Vlera Fetahu, poashtu moderatore është shoqja e tyre e ngushtë e cila sot ka ditëlindjen.

E të dyja e kanë uruar atë përmes Instagrami me epitetin e njëjtë “Shpirt i bukur”./ORAinfo/

Komento: