Shtatzania e ka zbukuruar edhe më shumë nusen e Milotit, ju mahnit me paraqitjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shtatzania e ka zbukuruar edhe më shumë nusen e Milotit, ju mahnit me paraqitjen e fundit

18:57 | 13 Qershor 2021

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

Nga kjo martesë, çifti janë bërë prindër të një djalit, të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Tian, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe Miloti dhe Belkizi nuk mungojnë me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me djalin dhe Milotin. E shtatzënia e dytë duket se eka zbukuruar edhe më shumë Belkizin./ORAinfo/

Komento: