Shyhretja dhe Engji në mbrëmje, por ky detaj merr gjithë vëmendjen

23:48 | 18 Dhjetor 2018

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha janë dy prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ato tani, janë dy prej këngëtareve më të ftuara në çdo festë si në Kosovë, Shqipëri ashtu edhe në diasporë, përcjell ORAinfo.

E në këtë fundvit ato kanë qenë më të angazhuara se kurrë me mbrëmje e në xhirime të ndryshme për Vit të Ri.

Sot, ato kanë postuar një fotografi ku shihen të pranishme në një mbrëmje, por ajo ka bie në sy është se ato janë ulur në një tavolinë me tre burra që nuk i kemi parë më herët, por që ekziston mundësia që ata janë pjesë e orkestrës së Shyhretes dhe Engjit./ORAinfo/

Komento: