Shyhretja e Engji të veshura si zonja, dalin në darkë, ja kush i shoqëron – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja e Engji të veshura si zonja, dalin në darkë, ja kush i shoqëron

23:23 | 03 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Shyhreten dhe me kolegët e saj.

Të gjithë së bashku kanë dalur në darkë./ORAinfo/

Komento: