Shyhretja me Engjin shkojnë në Turqi, ndajnë një eksperiencë të pabesueshme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja me Engjin shkojnë në Turqi, ndajnë një eksperiencë të pabesueshme

22:22 | 17 Janar 2022

Shyhrete Behluli takohet me këtë personalitet të famshëm në Turqi.

Këngëtarja Shyhrete Behluli e jeton këndshëm jetën e saj pranë të shoqit, vajzave, djemve, nipërve e mbesave.

Duket qartë se Shyhretja është tejet e lumtur dhe kjo reflektohet edhe në çdo fotografi që e poston në rrjete sociale.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore këto ditë ndodhet në Stamboll për një pushim të shkurtër me vajza, nipër e mbesa.

Atje, këngëtarja ka pozuar me figurën prej dylli të Mozartit dhe duket mjaftë e lumtur për këtë gjë.

Komento: