Shyhretja merr dhuratat më të veçanta, por ja nga kush

19:55 | 18 Dhjetor 2018

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore dhe një nga më të pëlqyerat e zhanrrit të saj.

Ajo është një ndër këngëtaret më të kërkuara në dasma e festa familjare, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është edhe shumë aktive në rrjete sociale duke postuar kështu fotografi dhe video të jetës së saj private e publike.

E sot, ajo ka postuar një fotografi ku ka paraqitur dy unaza e për të cilat ajo i ka falenderuar dy miket e saj./ORAinfo/

Komento: