Si dy kunata të pandashme, kështu shfaqen bashkë Engji dhe Learta

15:00 | 19 Dhjetor 2018

Të dashura dhe të ëmbla për publikun.

Janë këto Engjëllusha Salihu dhe Learta Jakupi, dy emra më të shtypur në shtypin rozë.

Ndonëse është komentuar shumë shpesh për relacionin ndërmjet tyre, ato secilën herë e më shumë kanë ardhë më të bashkuara, të cilat nuk kanë hezituar asnjeherë të shfaqin dashuri ndaj njëra tjetrës.

Imazhi i fundit i tyre na dëshmon këtë më së miri…

Ishte Engji ajo e cila në storjen e saj në Instagram, publikoi një fotografi së bashku me kunaten e pikërisht në dyqanin e saj.

Ato erdhën të përqafuara si asnjëherë më parë, që me buzëqeshjen e tyre, tërhoqën gjithë vëmendjen publike.

Si gjithmonë edhe këtë herë, ato dukeshin në top formë.

Komento: