Sinani “thur” vargje për ditëlindjen e gruas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Sinani “thur” vargje për ditëlindjen e gruas

18:51 | 13 Gusht 2019

Ata janë një çift simpatik.

Sinan Vllasaliu përmes rrjeteve sociale, ka shfrytëzuar rastin ta urojë bashkëshorten me rastin e ditëlindjes.

Këngëtari postoi një foto të bashkëshortes, në të cilën uroi që edhe shumë vite të jetojë pranë tij.

“Edhe shumë vite me shendet zemer ne rrugetimin e perbashket ne jet”, janë fjalët e Sinanit.

Për ndryshe, Sinan Vllasaliu është shumë aktiv me këngë të reja dhe mbrëmje muzikore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!