S”ka kush që e ndal Muriqin, realizon tjetër gol – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

S”ka kush që e ndal Muriqin, realizon tjetër gol

19:20 | 08 Nëntor 2019

S”ka kush që e ndal Muriqin.

Vedat Muriqi e ka kaluar skuadrën e Fenerbahçes në epërsi vetëm 6 minuta pas fillimit të ndeshjes.

Ai arriti të shënoj nga penaltia, po ashtu për skuadrën kundërshtare është duke luajtur Loret Sadiku.

Muriqi çdo herë po tregohet që është lojtari kryesor i skuadrës turk.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!