Soni shkon të rregullohet të Kaci, i ndodh e papritura

21:28 | 20 Dhjetor 2018

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një video ku ka shkuar për tu rregulluar të Kaci. Në video shihet se floët e Sonit janë ngatërruar dhe duhet punë për t’i ndrequr ato./ORAinfo/

Komento: