Soni vesh fustanin me të çuditshëm ndonjëherë, ja sa bukur po i rri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Soni vesh fustanin me të çuditshëm ndonjëherë, ja sa bukur po i rri

18:25 | 02 Janar 2019

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan tepër unik. Si zakonisht edhe kësaj radhe, Soni është shfaqur super joshëse. /ORAinfo/

Komento: