Sot kanë përvjetorin, këtë ‘surprizë’ ia bën Blero Afronës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sot kanë përvjetorin, këtë ‘surprizë’ ia bën Blero Afronës

21:03 | 25 Dhjetor 2018

Këngëtari I njohur Blero dhe e fejuara e tij Afrona sot kanë përvjetorin e lidhjes së tyre.

Për ta festuar këtë ditë ata të dy kanë ardhur në Kosovë dhe vazhdimisht postojnë fotografi bashkë me njëri-tjetrin, përcjell ORAinfo.

E në mbrëmjen e sotme, Blero ka postuar një video të një darke romantike e që si duket ia ka përgatitur ai Afronës.

Kujtojmë që çifti tani kanë edhe pak muaj deri në martesën e tyre./ORAinfo/

Komento: