Sot u bënë prindër, ja si e kanë emërtuar Qëndresa dhe Labi vajzën e tyre

15:37 | 21 Dhjetor 2018

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa, sot u bënë prindër për herë të parë.

Ndonëse Labi publikoi fotografinë me vajzën pak minuta pas lindjes, ai nuk e ka treguar emrin, shkruan ORAinfo.

Tani, Labi ka postuar një fotografi të dytë në Instastory ku shihet vajza e tij e vogël dhe me të cilën ai ka treguar emrin e saj.

Labi dhe Qëndresa e kanë emërtuar vajzën e tyre të parë me emrin Rroa./ORAinfo/

Komento: