Taulanti e Arbnora nuk po e duan të ftohtin, ja në çfarë ishulli kanë shkuar

14:14 | 22 Dhjetor 2018

Taulanti e Arbnora nuk po e duan të ftohtin, ja në çfarë vendi kanë shkuar

Futbollisti I njohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe e fejuara e tij, Arbnor, janë një ndër çiftet më të pëlqyera nga publiku.

Ata janë në qendër jo vetëm të mediave shqiptare por edhe të huaja që I përcjellin vahzdimisht çiftin, shkruan ORAinfo.

Në këtë kohë duket se ata kanë vendosur ta injorojnë të ftohtin, dhe kanë shkuar në një vend shumë të nxehtë në Tajlandë./ORAinfo.

Komento: