Taulanti me nusën në pushime luksoze, publikojnë pamje të rralla nga atje

16:00 | 20 Dhjetor 2018

Arbnora është gruaja e futbollistit të njohur, Taulant Xhakës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo është e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

E sot përmes disa postimeve ajo ka treguar pamje nga pushimet që po kalon bashkë me burrin e saj./ORAinfo/

Komento: