Tayna “çmend” italianet, ja si del në rrugë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tayna “çmend” italianet, ja si del në rrugë

09:49 | 21 Dhjetor 2019

Tayna e dashuruar në Italinë.

Tayna po vazhdon turneun e koncerteve, e për atë të radhës udhëtoi në Itali, shkruan lajmi.

Por, para koncertit, ajo gjeti kohë që të vizitojë Romën dhe publikoi fotografi atraktive nga ai qytet.

“E dua Italinë”, është mbishkrimi që reperja ia ka lënë njërës foto.

Ndërsa, para koncertit postoi një fotografi nga hoteli ku po qëndronte dhe dukej shumë joshëse para performancës.

Për ndryshe, “Sorry” është projekti i fundit muzikor nga Tayna, ndërsa nuk e ka ndalur punën për këngë të reja.

Komento: