“Tërmet” te Milan, po ia marrin yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Tërmet” te Milan, po ia marrin yllin e madh

23:27 | 18 Dhjetor 2019

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone ka sytë e tij në një lëvizje për mbrojtësin e Milanit ,Alessio Romagnoli, raporton Calciomercato.

Milani, ka shumë dëshirë të mos heqë dorë nga kapiteni i tyre dhe do t’i ofrojë atij një kontratë të re në mënyrë që të heqë thashethemet për një transferim në kryeqytetin spanjoll,përcjell ORAinfo.

Raporti pretendon se Zyrtari kryesor i Futbollit i Milanit, Zvonimir Boban tashmë ka filluar bisedimet me agjentin e Romagnoli, Mino Raiola./ORAinfo/

Komento: