Teuta befason Tarën, ia bën këtë dhuratë për fundvit

22:00 | 19 Dhjetor 2018

Teuta Krasniqi është një ndër aktoret më të njohura dhe më të pëlqyera shqiptare.

Këtë dashuri të publikut ajo e mori me rolin e ‘Sarandës’ në serialin shumë të pëlqyer ‘Kafeneja jonë’, shkruan ORAinfo.

Përveç që është shumë e përkushtuar në profesionin e saj, ajo nuk heziton që pjesën më të madhe të kohës t’a kalojë me familjen e saj, burrin dhe vajzat.

E sot, ajo në Instastory ka postuar një fotografi të Tarës, e cila na shfaqet me një dhuratë në duar, e të cilën ia ka dhënë nëna e saj për këtë fundvit./ORAinfo/

Komento: