Teuta e ‘mbulon’ Tarën me dhurata, merr reagimin më të ëmbël nga ajo

16:42 | 03 Janar 2019

Teuta Krasniqi është një ndër aktoret më të sukseshme shqiptare, dhe që me rolet e saj u bë e njohur jo vetëm në Kosovë por edhe më gjerë.

Jashtë nga profesioni, ajo është e martuar për të dytën herë dhe ka dy vajza nga të dyja martesa, përcjell ORAinfo.

Teuta gjithmonë na tregon sa nënë e përkushtuar është , e këtë e shohim në postimet që I bën në rrjete sociale.

E sot, ajo ka publikuar në foto të Tarës, e të cilës duket se i kanë pëlqyer dhe ia kthen nënës së saj me buzëqeshjen më të ëmbël./ORAinfo/

Komento: