Teuta Krasniqi tregon momenti më tmerrues për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Teuta Krasniqi tregon momenti më tmerrues për të

21:23 | 27 Shtator 2021

Cili ka qenë momenti më tmerrues për Teuta Krasniqin.

Teuat Krasniqi rrefen mjaftë shumë për jeten e saj privet dhe tregon histori nga më të ndryshmet si për vajzat dhe për jetën e saj, shkruan Kosovarja.

Teutes gjëja më tmerruese që i mbeti në kokë është koha e luftës, kur me familje ishte shpërngulur në Bllacë dhe aty një personit i kishte humbur vajza dhe ai e thërriste gjatë gjithë kohës.

Në një intervistë ajo tha se e kujton ende një moment kur babi ia dha të hollat e fundit që i kishte dhe mënyrën se si e kishte udhëzuar në rastë se ndodh diçka në atë periudhë.

Teuta ende e ka të freskët atë emocion dhe ka treguar se si e sheh ajo tash nga pikëpamja e prindit.

Komento: