Teuta Selimi lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të bukur dhe ka bërë frizurën më unike

20:00 | 23 Shtator 2023

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e njohur, por edhe e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Teuta është aktive edhe në rrjetet sociale, ku në fotografinë e fundit po duket tejet bukur në një dasmë.

Ajo ka veshur një fustan të zi dhe ka bërë një frizurë me të cilën po duket si zonjë./ORAinfo/

Komento: