Teuta, Tara e Kaia vishen me tesha festive, por fotoja…

20:13 | 19 Dhjetor 2018

Teuta Krasniqi është një prej aktoreve më të suksesshme shqiptare, e cila ka qenë pjesë e shumë serialeve e filmave të njohur, shqiptarë e të huaj

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Sarandës’ në serialin shumë të pëlqyer ‘Kafeneja jonë’. Përcjell ORAinfo.

Përveç që është shumë e përkushtuar në profesionin e saj, ajo nuk heziton që pjesën më të madhe të kohës t’a kalojë me familjen e saj, burrin dhe vajzat.

Në një fotografi që ka qarkulluar së fundmi shihet një fotografi e Teutës së bashku me vajzat e saj me veshje festive, e që e kanë publikuar fansat e saj./ORAinfo

Komento: