Tha se po vuan nga një sëmundje e rëndë, kjo është gjendja e aktores së njohur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tha se po vuan nga një sëmundje e rëndë, kjo është gjendja e aktores së njohur

17:53 | 25 Dhjetor 2018

Para pak muajve u bë e ditur se aktorja e njohur turke, Nebahat Çehre u diagnostikua me Alzheimer dhe se gjendja e saj ishte e rëndë.

Aktorja e cila u bë e njohur prej serialit “Diamante dhe Dashuri”, u fotografua një ditë më parë në një qendër tregtare e cila foli me mirësjelle para gazetarëve turk: “Miqtë e mi jam me nxitim”, shkruan lajmi.net.

Ajo u shfaq mjaft elegante dhe dukej se ishte në gjendje të mirë shëndetësore.

Komento: