Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim

15:33 | 13 Korrik 2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet flamuri i UÇK-së të vendosur pranë Gjykatës Speciale.

E këtë Leonora e ka bërë për ta mbështetur presidentin Thaçi i cili po intervistohet në Hagë./ORAinfo/

Komento: