Tiani e ‘nervozon’ keq Tunën, ja çfarë bën ai

18:40 | 27 Dhjetor 2018

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur në publikun shqiptar me emrin artistik, Tuna.

Ajo tani jeton në Prishtinë së bashku me burrin e saj, Patrisin dhe djalin e tyre, Tianin.

Tuna po kalon në ditët e saj më të mira si nënë e re dhe krahas kësaj po vazhdon të jetë shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të shumta, përcjell ORAinfo.

Por asgjë nuk po e ndalon atë që të jetë shumë e përkushtuar në djalin e saj, Tianin.

Ajo sot së bashku me djalin kanë bërë një set fotografik për këtë fundvit, mirëpo në një fotografi duket se Tiani e ka nervozuar pasi nuk ka dashur të bëjë më fotografi./ORAinfo/

Komento: