Tiani e thërret Tunën mami, reagimi i këngëtares i papritur

10:21 | 22 Dhjetor 2018

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Altuna Sejdiu e njohur si Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë të cilin e ka pagëzuar me emrin Tian, shkruan ORAinfo

E Tiani tani ka filluar të flas dhe duket se fjala e parë e tij është nënë.

Kjo e ka emocionuar këngëtaren e cila e ka publikuar momentin kur Tiani e thërret ‘mami’ atë.

Shikoni sa bukur e thërret ai… /ORAinfo/

Komento: