Tiani ua bën shtëpinë rrëmujë Tunës e Patrisit, shikoni reagimin e tyre

17:23 | 16 Dhjetor 2018

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në shoë bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet Tiani duke luajtuar dhe e ka bërë shtëpinë rrëmujë./ORAinfo/

Komento: