Tronditet Chelsea, ja kush po largohet në janar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tronditet Chelsea, ja kush po largohet në janar

23:27 | 03 Dhjetor 2019

Olivier Giroud duket se do të largohet nga Chelsea këtë janar të ardhshëm, raporton Daily Mail.

Francezi mezi është paraqitur nën urdhrat e Frank Lampard, dhe shefi i Chelsea me sa duket ka dëshirë të shkarkojë 33-vjeçarin kur të hapet dritarja e transferimit,përcjell ORAinfo.

Ai nënshkroi për Chelsea nga Arsenali për 18 milionë £ pothuajse dy vjet më parë dhe ka shënuar 19 gola për këtë klub.

Nëse ai largohet nga Stamford Bridge, atëherë Michy Batshuayi do të jetë mbulesa e vetme për Tammy Abraham./ORAinfo/

Komento: