Tuna bëhet gati për të dal, po duket si një zonjë e vërtetë me këtë pamje

21:59 | 21 Dhjetor 2018

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në shoë bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: