Tuna ia përgatit këtë ushqim Tianit, a do t’i pëlqejë atij

20:22 | 12 Dhjetor 2018

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur për publikun shqiptar që nga momenti i parë i daljes në skenë.

Ajo tani është zhvendosur në Kosovë dhe jeton së bashku me burrin e saj, Patrisin dhe djalin e tyre Tianin, shkruan ORAinfo.

Patrisi dhe Tuna po kalojnë shumë kohë me djalin e tyre dhe siç e kanë përmendur në shumë intervista, ata po i kalojnë ditët më të bukura të jetës së tyre.

E sot, Tuna ka përgatitur një ushqim shumë interesant si duket për djalin e saj, e që është ananas me kripë./ORAinfo/

Komento: