Tuna na njofton me personin qe ia ka ndryshuar jetën

15:37 | 18 Dhjetor 2018

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, e që njihet ndryshe në publik me emrin e saj artistik, Tuna.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga momenti i paraqitjes së parë dhe me zërin dhe karakterin e saj u bë shumë e pëlqyer për publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Tuna është e martuar me Patris Berishën dhe kanë një djal, të cilin e kanë pagëzuar me ermin, Tian.

E ky i fundit ja ka ndryshuar jetën këngëtares së njohur. Këtë e ka pranuar përmes një fotoje vet Tuna.

“Kur gjithçka ka kuptim tjetër’’, është shprehur vetë ajo nëpërmjet një fotografie të fundit në të cilën Tiani i vogël shihet duke fjetur. /ORAinfo/

Komento: