Tuna ndryshon pamjen, të tillë nuk do ta njihni – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna ndryshon pamjen, të tillë nuk do ta njihni

00:01 | 21 Dhjetor 2019

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.

Tuna komneohet shumë sidomos për paraqitjet e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur e tëra në të zezë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: