Tuna nuk ndalet, kaq shumë i pëlqen vetja në këtë veshje

16:43 | 21 Dhjetor 2018

Këngëtarja shqiptare nga Shkupi, Tuna, duket se është në ditët e saj më të mira si nënë e re dhe në anën tjetër duke qenë shumë aktive në profesionin e saj.

Edhe pse është një nënë e re ajo nuk duket pothuajse fare sepse menjëherë mas lindjes është kthyer në formën e saj më të mirë.

Tuna është shumë aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi e video të ndryshme të jetës së saj.

E këto ditë ajo ka postuar fotografi me veshje e grim të njejtë, e që na bën të kuptojmë se Tunës i ka pëlqyer shumë kjo pamje e saj./ORAinfo/

Komento: