Tuna publikon foto me Zenën, ky veprim i djalit të saj merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna publikon foto me Zenën, ky veprim i djalit të saj merr vëmendjen

17:52 | 17 Janar 2022

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu e njohur si Tuna është një femër me stil unik.

Në shumicën e kohës është aktive në rrjetet sociale ku sjell imazhe të bukura të saj dhe familjes, përcjell ORAinfo.

Edhe pse e angazhuar në skenën muzikore, ajo përkushtimin ndaj familjes nuk e ndal.

Pozat e ndryshme me fëmijët janë pjesa më e rëndësishmë për Tunën.

Kësaj here Tuna ka publikuar një foto me djalin e saj të vogël, Zenën.

Të buzqëeshur dhe të veshur me stil, Tuna po shkëlqen në krahët e birit. /ORAinfo/

Komento: