Tuna shfaqet në ‘krahët’ e tjetër mashkulli, ja kush është ai

14:03 | 15 Dhjetor 2018

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, e që njihet ndryshe në publik me emrin e saj artistik, Tuna.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga momenti i paraqitjes së parë dhe me zërin dhe karakterin e saj u bë shumë e pëlqyer për publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Ajo meqë është shumë aktive në rrjete sociale, sot ka postuar një fotografi me mikun e saj më të mirë dhe nga mbishkrimi që ka vënë në fotografi na bën të kuptojmë se ai është miku më i mirë i Tunës./ORAinfo/

Komento: